Program pielgrzymki do MEDJUGORJE

PIELGRZYMKA PARAFIALNA DO MEDJUGORJE, DUBROWNIKA, VEPRIC I TIHALINA
W DNIACH OD 17 DO 23 MAJA 2014 R.
Opłata: 480 zł + 200 €

1 dzień:
5:00 zbiórka uczestników, pakowanie bagaży do autokaru i wyjazd w kierunku granicy. Dojazd do Ludbergu – miejsca cudu eucharystycznego w północno-wschodniej Chorwacji. / Cud miał miejsce w 1411 r. gdy wino w kielichu podczas sprawowania Mszy św. , przemieniło się w ludzką krew To niecodzienne wydarzenie było dokładnie badane przez papieskich wysłanników i ostatecznie cud został zatwierdzony w 1513r. przez Leona X. Relikwia Krwi Chrystusa przechowywana jest w tamtejszym Sanktuarium do dziś/. Msza św.
Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień:
Śniadanie i przejazd do Tihaliny, Msza św. Następnie dojazd do Medjugorie. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Udział w nabożeństwach i modlitwach. Nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Program Medjugorie. Obiadokolacja i uczestnictwo w nabożeństwach.
4 dzień:
Śniadanie. Program Medjugorie. Obiadokolacja i uczestnictwo w nabożeństwach.
5 dzień:
Śniadanie, wyjazd do Dubrownika, zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO – gdzie każdy budynek jest pięknym zabytkiem: Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, klasztor franciszkanów z najstarszą czynną apteką z 1317 roku, Pałac Sponza, Słup Orlanda, katedra NMP, kościół św. Błażeja – patrona miasta, studnia Onufrego. Powrót do hotelu –obiadokolacja, udział w spotkaniach…konferencje i nocleg.
6 dzień:
Śniadanie, wyjazd do Vepric / chorwackie Lourdes/ Msza św., odpoczynek dalsza podróż do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień:
Śniadanie, Msza św. i dalsza podróż …do miejsca zakończenia pielgrzymki.
W programie:
Spotkania ze wspólnotami. Wejście na Podbrodo i Kriżevac, Spotkania z widzącymi, konferencje. Msza św. każdego dnia. Miejsca przewidziane w programie.
Organizator zapewnia: – autokar Lux z klimatyzacją, wc, barkiem, video, (kawa i herbata gratis), noclegi w hotelach klasy turystycznej (pokoje z łazienkami 2, 3 os. – wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) – obsługę pilota – przewodnika.
Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.