OAZA PARAFIALNA

W dniach od 3 do 10 sierpnia 2014 r. odbyła się Oaza Parafialna w Ochotnicy Górnej. Uczestniczyło w niej ponad 30 dzieci. Wypoczynek obejmował wiele atrakcji, m.in.: codzienna Msza Św., modlitwa rano i wieczorem, Droga Krzyżowa w górach, zwiedzanie ruin zamku oraz sanktuarium MB Pocieszenia i Bazyliki Św. Małgorzaty w Nowym Sączu, zwiedzanie Tropia, kąpiel i opalanie nad jeziorem Rożnowskim, projekcja filmów w kinie 6D, sądeckie lody, Aqua Park w Krakowie, zabawa w Rabkolandzie, nauka pieśni kościelnych, dla ministrantów kurs poprawnego czytania i emisji głosu, wyprawa górska na Gorc i Turbacz, ogniska w plenerze, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pogodne wieczorki, wieczorne projekcje filmów edukacyjnych, i inne. Za szczęśliwe wakacje dzieci dziękują rodzicom i Bogu.